با یاری پروردگار، اولین کنفرانس بین المللی علوم دریایی و جوی: محیط زیست، و انرژی های تجدیدپذیر، توسط پژوهش محوران آرمان دریا و همکاری مراکز دانشگاهی و پژوهشی در سال ۱۳۹۶ برگزار می­گردد. در این کنفرانس، پنل ­ها و سخنرانی ­های کلیدی توسط اساتید برجستۀ داخلی و خارجی در حوزه ­های مختلف علوم دریایی و جوی ارائه خواهد شد. تمرکز مقالات بر مسائل مرتبط با محیط زیست، تکنولوژی‌ها و انرژی های تجدیدپذیر در علوم دریایی و جوی خواهد بود.

با توجه به حوزه دریایی گسترده، این کنفرانس بستری مناسب برای علم جویان جوان و با تجربه فراهم می آورد که ایده‌ها و روش­های نوآورانه خود را در پیشرفت­ های اخیر در این زمینه ها در سطوح ملی و بین­ المللی به اشتراک بگذارند. همچنین از طریق ارائه ی  ارتباطات مفید بین علوم دریایی و جوی با فناوری های جدید و کاربردهای عملی آنها به رشد و توسعه این حوزه سرعت بیشتری ببخشند.

اینجانب به نمایندگی از کمیته­ علمی و اجرایی کنفرانس بین المللی علوم دریایی و جوی: محیط زیست، و انرژی های تجدیدپذیر، خوشنودم که علاقمندان و متخصصین، اساتید و دانشجویان دانشگاه­های سراسرکشور در این عرصه را برای مشارکت در این کنفرانس دعوت نمایم، امیدوارم با حضور شما فرهیختگان در این کنفرانس به تعامل و انتقال تجربه و ارتقا سطح علمی در جامعه علوم دریایی و جوی کشور بیفزاییم.

منتظر دیدار شما در کنفرانس بین المللی علوم دریایی و جوی: محیط زیست، و انرژی های تجدیدپذیر ۱۳۹۶ هستیم.

با سپاس و احترام

دکتر طاهره حق روستا

دبیر اجرایی کنفرانس بین المللی علوم دریایی و جوی: محیط زیست، و انرژی های تجدیدپذیر